Zbigniew Stonoga

Spotkanie na Rynku Trybunalskim

Zbigniew_Stonoga_2015_naglowek-800×445

Zbigniew Stonoga, znienawidzony przez polski establishment, działacz społeczny, polityk i przedsiębiorca dziś po południu pojawił się w Piotrkowie.

Spotkanie odbyło się w Rynku Trybunalskim, a uczestniczyło w nim zaledwie 50 osób, głownie 20-latków. Przyczyną tak niewielkiej frekwencji była z pewnością pogoda, ale także nadmierna ufność w siłę facebooka – zgromadzenie nie było dostatecznie rozpropagowany, więc mieszkańcy Piotrkowa o nim po prostu nie wiedzieli.

Kiedy zaczął padać deszcz uczestnicy spotkania przenieśli się do jednej z kawiarni, gdzie była kontynuowana rozmowa z politykiem. Następnie Z. Stonoga wraz ze swoimi współpracownikami udał się na kolejny wiec – tym razem do Łodzi.

źródło i foto: gazetatrybunalska.pl/

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Akcja dla Mateusza ZAKOŃCZONA!

Akcja dla Mateusza ZAKOŃCZONA!

Napisał - 3 czerwca 2016 0
Wieczór cudów. Kochani akcja zbiórki dla Mateusza ZAKOŃCZONA SUKCESEM!!! Przed paroma minutami otrzymałem wiadomość ze Darczyńca chcący pozostać anonimowy dopłacił…