Zbigniew Stonoga

Przez 12 ostatnich dni nie używam zegarka

tapety.joe.pl-rzymskie-cyfry-starego-zegara

Przez 12 ostatnich dni nie używam zegarka, a czas ma inny wymiar.

Zamiast cyknięcia kolejnej minionej sekundy jest cyknięcie respiratora, który wtłaczając powietrze niesie wraz z nim nadzieję przeżycia mego Przyjaciela Marka.
Cyk kolejny wdech i wspomnienia minionych 20 lat przeżytych z Jego rodziną stanowiącą część mojej rodziny, cyk i wspomnienie ostatnich Świąt Wielkanocnych, kolejny wdech i rodzą się obrazy czarnych dni jakie dane mi było przechodzić i kolejny wdech i wzruszenie otrzymanej w życiu pomocy.
Cyka mi ten respirator gdy stoję na szpitalnym korytarzu, cyka w samochodzie kiedy trzeci już raz w ciągu kilku dni jadę do i wracam z Berlina.
Na początku drogi jeszcze w Warszawie chce już, w jednej chwili być w berlińskiej klinice, a gdy wyruszam do domu droga dłuży się i trwa wieki by na rogatkach stolicy najchętniej zawrócić i być znowu blisko niego i rodziny.

Czas w wymiarze respiratora jest strasznym czasem ale wciąż jest nadzieja na lepsze jutro…

Dobrej Nocy

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

st

Potwierdzenie waszych wpłat

Napisał - 22 listopada 2015 0
Tutaj jest końcowe rozliczenie zbiórki dla małżeństwa z Wrocławia z uwzględnieniem najpóźniejszych wpłat oraz tych, które zaksięgowały się po akcji…
zbigniew-stonoga-izabela-wierzbicka

Izabela W

Napisał - 25 listopada 2015 5
Dziś od rana odebrałem kilkanaście telefonów od zwyrodniałej właścicielki kamienicy przy ul.Lutosławskiego 9 w Warszawie Izabeli Wierzbickiej-Kaltenblumenberg. Jej ogry (synkowie)…