Zbigniew Stonoga

Przez 12 ostatnich dni nie używam zegarka

tapety.joe.pl-rzymskie-cyfry-starego-zegara

Przez 12 ostatnich dni nie używam zegarka, a czas ma inny wymiar.

Zamiast cyknięcia kolejnej minionej sekundy jest cyknięcie respiratora, który wtłaczając powietrze niesie wraz z nim nadzieję przeżycia mego Przyjaciela Marka.
Cyk kolejny wdech i wspomnienia minionych 20 lat przeżytych z Jego rodziną stanowiącą część mojej rodziny, cyk i wspomnienie ostatnich Świąt Wielkanocnych, kolejny wdech i rodzą się obrazy czarnych dni jakie dane mi było przechodzić i kolejny wdech i wzruszenie otrzymanej w życiu pomocy.
Cyka mi ten respirator gdy stoję na szpitalnym korytarzu, cyka w samochodzie kiedy trzeci już raz w ciągu kilku dni jadę do i wracam z Berlina.
Na początku drogi jeszcze w Warszawie chce już, w jednej chwili być w berlińskiej klinice, a gdy wyruszam do domu droga dłuży się i trwa wieki by na rogatkach stolicy najchętniej zawrócić i być znowu blisko niego i rodziny.

Czas w wymiarze respiratora jest strasznym czasem ale wciąż jest nadzieja na lepsze jutro…

Dobrej Nocy

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Zbigniew_Stonoga_2015_naglowek-800×445

Spotkanie na Rynku Trybunalskim

Napisał - 25 sierpnia 2015 0
Zbigniew Stonoga, znienawidzony przez polski establishment, działacz społeczny, polityk i przedsiębiorca dziś po południu pojawił się w Piotrkowie. Spotkanie odbyło…
pani-ania-zbigniew-stonoga-tvp-wroclaw

Dziękujemy Pani Aniu.

Napisał - 4 listopada 2015 0
Anna Piskorowska dziennikarka wrocławskiego Oddziału Telewizji Polskiej, autorka społecznego dzieła pomocy Annie i Robertowi. Dziękujemy Pani Aniu. [ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1839548992938440/” width=”800″]