Zbigniew Stonoga

Polski Obywatel Ziad Cattan czeka na karę śmierci w Iraku

Polski Obywatel Ziad Cattan

Prosimy Pana o pomoc w sprawie Obywatela Polski Ziad Cattan, który został zatrzymany w Jordanii i czeka go kara śmierci w Iraku.

Na dole jest list, który został wysłany do Ministerstwa Spraw Zewnętrznych i dalej nic nie robią w tej sprawie. Konsul w Jordanii też wie i nic nie zrobił . Sprawa też została skierowana do Wydziału Konsularnego Prezydenta RP i do Ministerstwa Sprawiedliwości. Liczymy na Pana pomoc, ponieważ Polski Obywatel Pan Ziad Cattan może być wysłany do Iraku w przeciągu paru dni i tam czeka go kara śmierci.

Zostaliśmy poinformowani, że nawet sędzia osobiście mówił „Czemu Polska w ogóle nie reaguje”, a z drugiej strony Irak cały czas żąda, oddania skazanego .Sprawa tak naprawdę jest bardziej Polityczno Ekonomiczna. Iraq chce dostać więźnia, próbując przekupić Jordanie darmowym paliwem i otwarciem granicy dla wolnego handlu między tymi dwoma Krajami.

Wnioski

Załączam załączniki dotyczące tej sprawy, dodatkowo list, który został wysłany do Prezydenta RP i do Ministerstwa Sprawiedliwości. Sprawa jest bardzo pilna i bardzo potrzebujemy Pana pomocy bo może on nie przeżyje do następnego tygodnia i on jest ojcem dwójki moich dzieci. Ziad Cattan jest obywatelem Polski od 18 lat i mieszka w Polsce 40 lat.

Zobacz więcej na temat: , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

bmw-525-zbigniew-stonoga-akcja-alanek-za-10-zl-konkurs2

Losowanie BMW 525

Napisał - 28 kwietnia 2016 0
Witam Was Serdecznie. W Naszej akcji pomocowej wzięło udział 1908 wpłat – każda po 10 zł. Gdy były wpłaty wyższe…
zbigniew-stonoga-twitter-facebook-link-profil-nowy

Oficjalne linki do prawdziwych profili

Napisał - 3 lutego 2016 0
Profil na Twitterze: twitter.com/zbigniewstonoga Profil Fundacji na Facebooku: www.facebook.com/fundacjastonogioficjalna/ Profil prywatny  na Facebooku: www.facebook.com/jedynyzbigniewstonoga Profil publiczny na Facebooku: www.facebook.com/zbigniew.stonoga.nowy/ Profil…