Zbigniew Stonoga

PiS na samej górze, Stonoga z 6 % poparciem [Sondaż]

sondaz

Według sondażu przeprowadzonego przez grupę medialną PressMix wybory wygrałby PiS, a w Sejmie znalazłyby się cztery ugrupowania.

Zgodnie z trendem na pierwszym miejscu znajduje się obóz Zjednoczonej Prawicy, a więc Prawo i Sprawiedliwość, Polska Razem, Solidarna Polska oraz Prawica Rzeczpospolitej z 42 procentami poparcia. Drugi jest Ruch Pawła Kukiza z 20 procentami, a trzecia Platforma Obywatelska, na którą swój głos chce oddać 16 procent badanych.

Ostatnim ugrupowaniem, które według PressMix „złapałoby się” (i to z dość wysokim, bo 6 do 10 procentowym poparciem) do Parlamentu jest Stonoga Partia Polska, czyli ruch tworzony przez przedsiębiorcę Zbigniewa Stonogę.

Pod kreską NowoczesnaPL Ryszarda Petru z 3 procentami, a także Ruch Narodowy oraz Partia Razem z 2 procentami. Pozostałe ugrupowania, takie jak KORWiN, UPR, Demokraci.pl oraz… PSL i SLD uzyskały 1 procent poparcia! Zaskoczeniem jest tutaj zwłaszcza obecność dwóch partii, które zasiadają obecnie w Sejmie.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

pani-wiola-zbigniew-stonoga

Pomoc dla pani Wioli

Napisał - 15 grudnia 2015 0
Zadzwoniła zapłakana Pani Wiola i mówi dlaczego ci ludzie tak strasznie nienawidzą drugiego człowieka tylko dlatego że chce mieć dzieci…