Zbigniew Stonoga

Nieudany protest pod Sądem. Cały czas byłem 100 metrów od Sądu ale czekało 15 policjantów

protest-w-obronie-stonogi-warszawa

Protest w obronie wolności Zbigniewa Stonogi który miał się odbyć dzisiaj pod Sądem Okręgowym w Warszawie z pewnością nie poszedł po jego myśli.

Na protest przyszło około 20 osób z 2000 zapisanych na Facebooku w tym rodzice malutkiego Filipka wraz z dzieckiem którym Stonoga pomógł kupić dwa opakowania leku ZAVESCA. Jeden lek to koszt około 20 tysięcy złotych. W oczekiwaniu na Zbigniewa Stonogę pod Sądem zjawiło się również około 15 funkcjonariuszy policji.

Policja otrzymała rozkaz zatrzymania i doprowadzenia Zbigniewa Stonogę do Aresztu Śledczego Warszawa – Białołęka.

Nieudany protest

Stonoga pod Sądem jednak się nie zjawił a komentuje to tak

Jak to jest ze pisowski motłoch nie chce mnie dopuścić na salę rozpraw ?! Policja dostała rozkaz od Błaszczaka że ma mnie zatrzymać i odstawić do więzienia.

Szanowni Państwo którzy przybyliście dziś do sądu w mojej sprawie. Bardzo przepraszam za to że nie doszło do naszego spotkania.
W sprawie chodzi o to że w dniu dzisiejszym miał zostać rozpoznany mój wniosek o SDE.
Policja dostała rozkaz aby mnie zatrzymać i odstawić do więzienia bez możliwości doprowadzenia na salę rozpraw. Nadto sędzina z wydziału XV wydała postanowienie o zawieszeniu mojego postępowania wykonawczego co uniemożliwiło w ogóle procedowanie nad moim wnioskiem o SDE.
Tak że dobrze się stało że nie przyszedłem do Sądu bo czekałbym na rozpoznanie SDE w więzieniu na który absolutnie nie zasłużyłem. Przepraszam też dziennikarzy którzy na mnie czekali – cały czas byłem 100 m od Sądu.
Dziękuje Wszystkim a najszczególniej rodzicom Filipka. Musicie Państwo wiedzieć że jakiekolwiek dziękuję za to co robię otrzymałem od Państwa jako czwartych na 188 osób.
Sławek nie gniewaj się!

Podziękowania dla Macieja Olechno za materiały oraz dla Superstacji za obecność.

Zobacz więcej na temat: ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Colombes-zamach-iFrancja-2

Biedna Francja

Napisał - 15 listopada 2015 0
Biedni ludzie, biedna Francja, biedna Europa. Solidaryzujmy się w tym dramacie, solidaryzujmy w szacunku dla ludzkiego życia. Islamizacja jest najniebezpieczniejszym…
Rocznica afery podsłuchowej

Rocznica afery podsłuchowej

Napisał - 8 czerwca 2016 0
Dobry wieczór. Dzisiaj w pierwszą rocznicę ujawnienia akt afery podsłuchowej zastanawiam się ile jeszcze jeden człowiek może poświęcić swojej ojczyźnie.…