Zbigniew Stonoga

Krótka relacja z przewozu Kamila do Warszawy

zbigniew-stonoga-kamil-warszawa-pomoc-fundacja

Oki krótka relacja, bo wszyscy jesteśmy skrajnie wyczerpani.
Dziękuję Wszystkim za pomoc.
Muszę Wam jednak powiedzieć, że zastanawiam się nad upublicznieniem kulisów wczorajszych rozmów z lekarzami, bo wierzcie mi byłaby to najbardziej jaskrawa afera w dziejach powojennej Polski.
Upublicznienie tego, co działo się wczoraj gdy wywierałem presję mającą na celu ratowanie tego chłopaka mogłoby doprowadzić do nieprzewidywalnych zachowań społecznych.
Myślę, prześpię się i podejmę decyzje.Melduję, że zadanie zostało wykonane.

[ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1851886268371379/” width=”800″]

10 godzin później…

Wracam od Kamila.
Z cząstki zebranych pieniędzy opłaciliśmy hotel dla rodziców i czekamy na wyniki badań i sposób leczenia. Na prośbę rodziców nie zostanie opublikowana wczorajsza dramatyczna i antyludzka rozmowa z jednym z bożków warszawskiej onkologii.

 

Zobacz więcej na temat: , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

strazak

Potrzebna pomoc dla Strażaka

Napisał - 14 stycznia 2016 0
Jutro dołożę resztę brakującej kwoty i kupimy wspólnie mieszkanie dla Strażaka. POMAGAJMY! W poniedziałek, 11 stycznia siemiatyccy strażacy około godziny…
weronika

Dziady z TVN-u

Napisał - 9 grudnia 2015 0
Dziady z TVN-u Wasza zbiórka nie jest jedyna umówioną z rodziną Weroniki. Pozostaje bowiem w kontakcie z dorosłą siostrą Weroniki,…