Zbigniew Stonoga

Każdy Facebook z nazwą „Zbigniew Stonoga” będzie kasowany

fb-zdj

Aż dziw bierze, że facet z USA Pan Zuckerberg stoi po stronie bezprawia w wydaniu idiotów z PiS-u.Chciałbym abyście wiedzieli,że sprawa skasowania mojego profilu na którym było 520.000 osób zbiegła się z działaniami hejterów oraz pisma jakie wystosował do administracji FB mariusz kamiński-skazaniec, który został koordynatorem służb specjalnych w Polsce.
Jak wynika z dzisiejszej korespondencji z FB nie można zakładać kolejnych profili bez zgody FB, dlatego każdy kolejny, który będzie się nazywał Zbigniew Stonoga będzie kasowany.
No cóż w chwili obecnej muszę zaczekać na wynik działań adwokata w Dublinie.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 3 komentarzy

  1. Prawo mowi tak ze wlasciciel strony odpowiada za tresc wiec jak pan zlamie prawo ujawniajac jakies dokumenty z nielegalnych podsluchowto samego zuckenberga moga za to chwycic za dupe

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

dorota-kania

Resortowa Dorota

Napisał - 24 stycznia 2016 0
Dorota Kania, znana prawicowa dziennikarka, która zasłynęła tym, że w swych tekstach doszukuje się związków między układami elit PRL i…