Zbigniew Stonoga

Jarosław Kaczyński ma raka trzustki ?

Jarosław Kaczyński ma raka trzustki ?

Jarosław Kaczyński Umierający i Chory na Raka Trzustki?

W piątek 3 stycznia Janusz Palikot opublikował bardzo krótki wpis:

„Coś mi się zdaje, że w tym roku Kaczyński i Wałęsa pożegnają się z nami na zawsze. Cóż, takie życie…”.

W sobotę 4 lutego były polityk rozwinął swoje dwa krótkie zdania, powołując się na słowa, jak sam przyznał, „kontrowersyjnego biznesmena” Zbigniewa Stonogi.

Na fotografiach widać, że Jarosław Kaczyński odwiedza szpital MSWiA w Warszawie. Wielu polityków PiS, w tym wiceprezes partii Joachim Brudziński, zdementowało doniesienia o rzekomej chorobie prezesa. – To nic poważnego – zapewniał Brudziński. Szczegółów jednak nie chciał ujawnić.

Warto przypomnieć, że już w 2015 roku „Newsweek” donosił o poważnych problemach ze zdrowiem prezesa PiS. Wtedy spekulowano o cukrzycy. Rzekomej choroby Kaczyńskiego do dziś nikt nie potwierdził.

Zobacz więcej na temat: , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Oskarżony do Sądu Zygmunt Miernik za rzucenie tortem w sędzinę

Zygmunt Miernik w sądzie

Napisał - 2 października 2015 0
Zaraz zaraz Pani sędzio na podstawie art.49 -ale czego art.49??? Pani postanowienie jest bezskuteczne w rozumieniu prawa!!! SZOK Zygmunt Miernik…
spada śmigłowcem

Tak się spada śmigłowcem

Napisał - 29 października 2015 0
Tak się spada śmigłowcem. Z perspektywy pilota i pasażerów mało przyjemny dźwięk. Tutaj podobnie jak w przypadku śmigłowca TVN zawiódł…