Zbigniew Stonoga

iPad Pro za 25zł

ipad-pro-akcja-zbigniew-stonoga

W najnowszej akcji pomocowej do wygrania jest iPad Pro, całkiem nowy rozpakowany aby sprawdzić czy wszystko działa. iPad Pro ma zaledwie 2 dni. Koszt takiego iPad’a wynosi 4 tysiące złotych ty jednak możesz go mieć za śmieszną kwotę 25zł.

Zasady zabawy:

1.W akcji pomocowej może wziąć każda pełnoletnia osoba, która w dniach 05.05-08.05. 2016 r., dokonają wpłaty darowizny na rzecz fundacji w kwocie 25 zł z dopiskiem cele statutowe.

2.Darowiznę w kwocie 25 zł należy przelać na rachunek bankowy

Fundacji im Zbigniewa Stonogi
02-009 Warszawa
Aleja Niepodległości 235/237
z dopiskiem CELE STATUTOWE
Numer konta 96 1090 1841 0000 0001 3164 9651

Wpłaty można dokonywać również przez PayPal: fundacja@zstonoga.pl

3. W dniu 08.05.2016 roku o godzinie 20.00 na stronie zbigniewstonoga.eu oraz stonoga-zbigniew.pl zostanie opublikowany wyciąg bankowy (z ukrytymi adresami, numerami kont) oraz wyciąg PayPal gdzie wszyscy Darczyńcy zostaną oznaczeni numerem kolejnej wpłaty. Oznaczanie numerami rozpocznie od nr 1 wyciąg BZWBK, a kolejne na podstawie wyciągu PayPal. Następnie jeden z Darczyńców wylosuje ten numer który otrzyma prezent od Fundacji.

4.Kto będzie losował?
Losował będzie uczestnik akcji-Darczyńca, który jako piąty zostanie ujawniony w wyciągu PAY PAL

5.Po co taka akcja?
Po to by zachęcić ludzi do udziału i skutecznie, a zarazem szybko pomóc potrzebującym

Jeżeli te zasady są dla Ciebie jasne możesz dokonać już wpłaty darowizny, a następnie wyślij potwierdzenie wraz ze swoim Imieniem Nazwiskiem i numerem telefonu na adres mailowy zstonoga@zstonoga.pl

 

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-bezkarny-pies

Bezkarny pies

Napisał - 9 stycznia 2016 2
Bezkarny pies-nie mylić z Policjantem. Nyski milicjant Łukasz Keler, który chciał zabić niewinnego Łukasza Sliwińskiego ma się dobrze i nadal…
WARSZAWA STONOGA PARTIA POLSKA KONGRES ZAŁOŻYCIELSKI

Program wyborczy KWW

Napisał - 26 września 2015 2
1.Zmiana prawa poprzez zapisanie zakazu pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznych w stosunku do osób, które pełniły takie funkcje przed 01.01.1990 r.…