Zbigniew Stonoga

Firma JANTAR pokryje koszt przygotowania Kubusiowi pokoju!

Firma JANTAR

Firma JANTAR pokryje koszt przygotowania Kubusiowi pokoju!

Pan Wiesław z Limanowej pokryje koszt przygotowania Kubusiowi bezpiecznego pokoju, a sam projekt wykona nieodpłatnie Krzysztof Adamczyk Właściciel firmy tapicerstwomedyczne.pl

Firma Handlowo Usługowa „JANTAR” Wiesław Koza ma swą siedzibę w malowniczo położonej górskiej miejscowości Limanowa. Nasza działalność skoncentrowana jest na przetwórstwie i sprzedaży szerokiej gamy wędlin tradycyjnych, z udziałem przypraw naturalnych, oraz ręcznie wyrabianych produktów garmażeryjnych.

Przywiązujemy wielką wagę do jakości i bezpieczeństwa wytwarzanych przez nas wyrobów, dlatego też wdrożyliśmy systemem kontroli jakości procesów produkcyjnych HACCP.

Naszą celem jest produkcja i sprzedaż zdrowej żywności. Mięso pozyskiwane jest wyłącznie od lokalnych producentów rolnych z małopolski i stanowi doskonały surowiec do produkcji bezpiecznej żywności.

Cała produkcja, zarówno wędlin, jak i wyrobów garmażeryjnych bazuje na zachowanych od limanowskich pokoleń, recepturach domowych.

Posiadamy tradycyjne wędzarnie, opalane wysoko gatunkowym drzewem bukowym i olchowym, co przekłada się na znakomity swojski smak i aromat naszych kiełbas, szynek, boczków i wędzonek.
Poprzez ciągłe inwestycje we własną infrastrukturę, zasoby wykwalifikowanej kadry, oraz park maszynowy, sukcesywnie dostosowujemy się do ciągle rosnących i zmieniających się wymagań rynku.

Naszą misją jest: „Produkcja i sprzedaż zdrowej żywności, oraz zachowanie tradycyjnych wartości kulinarnych„.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

FHU „JANTAR” Wiesław Koza
34-600 Limanowa, ul.Przyłęckiego 8

Zobacz więcej na temat: , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

policja2015

W co gra gdańskie BSW KGP?

Napisał - 17 marca 2016 0
W co gra gdańskie BSW KGP? Jeden z doświadczonych wejherowskich policjantów odkrył gigantyczną sprawę korupcyjną w tamtejszej komendzie. Sprawa dotyczy…
ryszard-petru-zbigniew-stonoga

Stonoga vs Petru

Napisał - 29 grudnia 2015 0
Stonoga vs Petru Kochani komu się podoba wpłacacie złotóweczkę dla biednych PAYPAL fundacja@zstonoga.pl konto Fundacji Imienia Zbigniewa Stonogi 02-009 Warszawa…