Zbigniew Stonoga

Dorota Rabczewska ułaskawiona przez Andrzeja Dudę?

Dorota Rabczewska ułaskawiona przez Andrzeja Dudę?

Dorota Rabczewska ułaskawiona przez Andrzeja Dudę?

Andrzej Duda ułaskawił Dorotę Rabczewską i dał jej broń.

Panie Prezydencie Duda! Wypnę się, przyniosę torcika, będę latał z Kurskim za rączkę i promował piesowskie filmy kupię też karakanowi nowego kota z nienaruszonym kuklem ale czy ułaskawi mnie Pan za 500.000 złotych tak jak Dodę?

No i jeszcze jedno ponieważ mam wielu wrogów to chciałbym aby Błaszczak wezwał na dywaniak Komendanta Stołecznego Policji by w zębach przyniósł mi zezwolenie na posiadanie broni palnej – tak jak to Doda otrzymała.

Jędrek zbłaźniłeś się, a te 500.000 udowodnię Ci publicznie w czasie wyborów. Za ułaskawienie Popka też się biorę.

Zobacz więcej na temat: , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-twitter-facebook-link-profil-nowy

Oficjalne linki do prawdziwych profili

Napisał - 3 lutego 2016 0
Profil na Twitterze: twitter.com/zbigniewstonoga Profil Fundacji na Facebooku: www.facebook.com/fundacjastonogioficjalna/ Profil prywatny  na Facebooku: www.facebook.com/jedynyzbigniewstonoga Profil publiczny na Facebooku: www.facebook.com/zbigniew.stonoga.nowy/ Profil…
iPhone 6S za 10zł

iPhone 6S za 10zł

Napisał - 8 maja 2016 0
Akcja z iPadem Pro już za nami. Wygrał ją Pan Krzysztof. Następnym prezentem od Fundacji imienia Zbigniewa Stonogi jest nowy…