Zbigniew Stonoga

Dorota Kania skazana na 2 lata więzienia w zawieszeniu za wyłudzenia

dorota-kania

Dorota Kania, zdaniem sądu w 2005 roku powoływała się na wpływy w rządzie PiS, by w zamian za pieniądze (270 tys. zł) uzyskane od rodziny Marka Dochnala, wpłynąć na czołowych polityków i doprowadzić do zwolnienia lobbysty z aresztu.

źródło: fakt.pl
foto: onet.pl

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. piotr olejniczak |

    Panie Zbigniewie naprawde to jest mega wazne mam 100% sposób aby rozwalic cały system w 6miesiecy pozostanie garstka prawdziwych polityków bez podziału na partie.Danie Główne 2 razy wyrok śmierci na ”chabemusa”i ”kurdupla”.Wszystko zgodnie z prawem sąd wyda z 25lat,a my zrobimy referendum aby wyjatkowo był K.S.Sru z reakcja UE.To naprawde wypali nic pan nie traci.Prosze tylko tel,bo od jakiegos czasu mam sitka na wszystkich kontach.789 281 399

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Czat o Igorze

Czat o Igorze

Napisał - 26 czerwca 2016 0
Czat o Igorze Dobra! Obiad zjedzony?To teraz wspólnie montujemy wózek inwalidzki dla Igora. Każdy siada przed kompem loguje się do…