Zbigniew Stonoga

Dominika Duda otrzyma pomoc od rodziny

Dominika Duda otrzyma pomoc od rodziny

Dominika Duda otrzyma pomoc od rodziny

Napisała przed chwilą „rodzice już wiedzą. Zarówno Oni jak i Andrzej przestrzegają mnie przed Panem”

Tak Andrzej Duda uszanował mój wkład w to aby jego siostra mogła rozpocząć wolne życie.

Jak widać Pan Prezydent ma poważne kłopoty w wartościach, które powinny leżeć u podstaw piastowania Urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej.

Ja zatem jestem już zwolniony z odpowiedzialności za los siostry prezydenta.

No więc montuję wywiad – będzie za 2-3 godziny.

www.stonoga-zbigniew.pl/siostra-prezydenta-uprawiala-seks-za-pieniadze/

Zobacz więcej na temat: , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Z tego co widac, to siostra Prezydenta poprostu rozmawiala z kims na jakims portalu randkowo podobnym, lub facebooku i poprostu doszlo do zwyklej, a zarazem nagminnej sytuacji gdzie zostaly wyslane nagie zdjecia i doszlo do szantazu…..Panie Stonogoa, robienie z tego wielkiego dramatu, pisanie iz zwolniono Pana teraz z odpowiedzialnosci za Jej przyszlosc i zycie, a przede wszystkim sama metoda Panskiej publikacji….jest zalosne i uwlaczajace. Kolejny Panski nie udany ruch…cuz moze by Panu przydal sie tez i jakis doradca?…Pozdrawiam

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga face

Dekomunizacja w Polsce

Napisał - 23 czerwca 2015 0
Dekomunizacja w Polsce jest sprawą zasadniczą. Zakaz pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznych dla posłów, senatorów, sędziów, prokuratorów, adwokatów, radców prawnych, samorządowców,…