Zbigniew Stonoga

Co ci zrobił Prezydent Lech Wałęsa? Czym zawinił? Wolna dyskusja.

lech-walesa-prezydent

Proszę wszystkich internautów o napisanie mi tutaj w konetarzach niezależnie kogo lubicie a kogo nie. Co konkretnie złego zrobił Wam i Polsce Pan Prezydent Lech Wałęsa.
Bardzo proszę o merytoryczną dyskusję. Proszę też o komentarze co Waszym zdaniem zrobił dobrego.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Mieszkałem w US 26 lat. Kiedykolwiek rozmawiałem ze znajomymi, czy to był Polak czy Amerykanin czy innej narodowości, wszyscy mieli podobne zdanie o Wałęsie, Papieżu , Polakach i Polsce. Jak najlepsze. Byłem i zresztą nadal jestem dumny że mamy Wałęse i niech rzuci kamieniem ten kto nic w życiu chociaż raz nie spier*olił. Polacy ktorzy mieszkaja dlugo za granicą czują się dumnie z tego kim są, ską pochodzą bo nie mają się niczego wstydzić. Nasz kraj jest piekny i Polacy wiele zrobili dla innych krajów i ludzi na świecie. Opinia o nas jest bardzo dobra. Nie rozumiem tylko dlaczego są tacy tu w Kraju ktorzy znajduja przyjemność w szrganiu tej opinii.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

skandal-legionowo-11-listopad-zbigniew-stonoga

SKANDAL! Legionowo 11.11.2015

Napisał - 11 listopada 2015 0
Skandal,skandal,skandal! (zarzut-tylko włączone światła uprzywilejowania) Legionowo 11.11.2015- sześć radiowozów z włączoną sygnalizacją świetlną pojazdu uprzywilejowanego na stacji benzynowej.Wewnątrz tłum umundurowanych…