Zbigniew Stonoga

Brutalna interwencja Policji w Pleszewie

zbigniew-stonoga-interwencja-policji

Brutalna interwencja Policji w Pleszewie.
W jednym z pleszewskich barów doszło do pyskówki z udziałem Adama F. Wezwana na miejsce ochrona poprosiła o pomoc miejscową Policję.
Po chwili na miejscu zjawili się policjanci, a wśród nich Paula Cholewa Policjantka nie myśląc długo obezwładniła chorego psychicznie Adama F , a następnie skopała go po twarzy poprawiając gazem.Adam został zatrzymany.Jego matka jest w drodze do prokuratury aby dowiedzieć się coś więcej.
Ja natomiast oczekuję na rozmowę z Rzecznikiem Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim, który sprawdza informacje nt zajścia.
Adam F. od wielu lat jest ciężko chory ale mimo choroby jest osobą powszechnie lubianą w Pleszewie.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 3 komentarzy

  1. Panie Stonoga Adam F. z całą pewnością nie jest osobą powszechnie lubianą w Pleszewie. Wręcz przeciwnie. Proszę zweryfikować informacje, a potem się wypowiadać zamiast szukać sensacji. Poza tym przydałaby się redakcja tekstu przed opublikowaniem bo jego obecna forma jest po prostu żałosna.

    Odpowiedz
    1. Nie od dziś wiadomo, że policja pleszewska jest chamska, źle traktuje obywateli i nagminnie nadużywa swojej „władzy”

      Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

bartek-wstawaj

Bartek Hadynski

Napisał - 25 listopada 2015 2
Proszę Was przyślijcie mi tysiące filmów „Bartuś wstawaj” zmontuję z nich największą pobudkę na Świecie. zstonoga@zstonoga.pl www.facebook.com/Bartek.Hadynski/?fref=ts Rodzice Bartusia: „Cztery…