Zbigniew Stonoga

Bezkarny pies

zbigniew-stonoga-bezkarny-pies

Bezkarny pies-nie mylić z Policjantem.
Nyski milicjant Łukasz Keler, który chciał zabić niewinnego Łukasza Sliwińskiego ma się dobrze i nadal jest w służbie.
Alkoholik prokurator, który kłamał wprost w obiektyw kamery został mianowany Prokuratorem Rejonowym w Nysie.Podwładny chama Krajczego (dyrektorek nyskiego ZOZ-u) , który chłopaka z przestrzelonymi płucami i krwotokiem dootrzewnowym badał na stojąco nadal pracuje w szpitalu.
Wszyscy mieli się dobrze ale to koniec sielanki Stonoga im pomoże 🙂

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Panie Stonoga.Szanuję Pańską działalność,ale stawanie po stronie tego chłopaka jest błędem.Ma on wiele na sumieniu i nie uciekał bez powodu.Niejedno dziecko z naszych stron poznał dzięki niemu co to narkotyki.Handluje chyba wszystkim co przynosi zysk.Są ludzie,którzy naprawdę potrzebują wsparcia.A pieniądze robią swoje,pomagają zeznawać na korzyść tego…

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy