Zbigniew Stonoga

Analiza wypadku Pani Premier Beaty Szydło. BOR

beata-szydlo-wypadek

Amatorzy z BOR-u i nieprawidłowe działania lokalnej Policji są winnymi wczorajszego wypadku z udziałem limuzyny przewożącej Panią Premier Beatę Szydło.Na marginesie należy zauważyć, że Pani Szydło odbywała prywatną podróż do domu na weekend-na koszt podatników.

1.Amatorzy z BOR-u byli zobowiązani zgłosić przejazd kolumny z Premierem na pokładzie właściwemu ogniwu Policji.
2.Amatorzy z Policji byli zobligowania do zatrzymania ruchu i zabezpieczeniu skrzyżowań które przecinała kolumna VIP
3.Amator Kierowca z BOR-u nie miał podstawowego pojęcia o zachowaniu się ciężkiego samochodu opancerzonego w przypadku zaistnienia przeszkód zmieniających tor ruchu takiego pojazdu.
(w normalnym trybie z tego seicento zostałyby drzazgi) Kierowca limuzyny z Premierem na pokładzie wykonał typowy unik zderzenia nie panując w ogóle nad prowadzonym pojazdem-zero techniki.

Dlaczego nie zażądano typowego działania od Policji w przypadku przejazdu kolumny (co bardzo ważne w tej sprawie) przewożącej najważniejszą osobę w kraju?
Bo to wymagałoby zupełnie innego obiegu dokumentów w tej sprawie a przecież PiS dba o to by nie posądzać ich o prywatę, która ma się dobrze w ich wykonaniu.

Po drodze wykończą jeszcze życiowo dzieciaka w wieku 21 lat, który znalazł się na trasie nielegalnego i źle zabezpieczonego przejazdu kolumny VIP.

Pani Premier jechała za nasze pieniądze posiedzieć z rodziną i ten koszt miał być ukryty jednakże czeka nas koszt ok 1.400.000 zł ale co tam Stonoga zawsze pierdoli bzdury bo nie lubi PiS-u.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

  1. Traktowanie Polakow jak IDIOTOW przez policje i ich klamiacego jak z nut szefa blaszczaka jest skandaliczne! Dlatego APELUJE do wszystkich uczciwych Polakow ktorzy sa w posiadaniu nagran z trasy przejazdu pommiedzy lotniskiem w Balicach i miejscem wypadku o udostepnianie ich KANCELARII mecenasa Pocieja. DOSC LAMANIA KONSTYTUCJI I PRAW OBYWATELI!

    Odpowiedz
  2. Internauci powinni pomoc obnazyc te skandaliczne klamstwa policji i blaszczaka! Czy ktos mieszkajacy w rejonie lotniska w Balicach zarejestrowal czas przejazdu premierki? Czy ktos w Oswiecimiu zarejestrowal czas przejazdu ulica gdzie doszlo do wypadku i czy byly wlaczone sygnaly dzwiekowe? PROSZE PRZEKAZYWAC NAGRANIA MECENASOWI POCIEJOWI W KRAKOWIE! Nie mozna dopuscic do jawnych klamstw i matactwa ze strony rzadzacych! PS Jesli sie okaze ze sygnaly dzwiekowe nie byly wlaczone obywatele powinni podac wszystkich oficerow BORu do sadu za skladanie falszywych zeznan.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy