Zbigniew Stonoga

Afera podsłuchowa: Fotokopie akt zrobił mecenas Marka Falenty

Afera podsłuchowa: Fotokopie akt zrobił mecenas Marka Falenty

Afera podsłuchowa: Fotokopie akt zrobił mecenas Marka Falenty

Kopie akt opublikowane przez Zbigniewa Stonogę były wykonane przez aplikantów obrońcy Marka Falenty – adwokata Grzegorza Radwańskiego – ustalili dziennikarze śledczy Radia ZET. Informacje te potwierdził naszym dziennikarzom kancelaria Marka Małeckiego.

Podobne ustalenia w tej sprawie ma prokuratura. Nasi dziennikarze trafili na trop oglądając uważnie opublikowane przez blogera zdjęcia na Facebooku.

To karta 59 z pierwszego tomu akt sprawy. Pod kartą ze zdjęciami, z wizji lokalnej w restauracji Sowa i Przyjaciele, zauważyliśmy pismo adwokatów do prokuratury Warszawa Praga. Wynika z niego, że autorem dokumentu był właśnie Grzegorz Radwański.

Publikacja akt w sprawie afery podsłuchowej

Jak wynika z oświadczenia mec. Radwańskiego jego sprawy i zasady funkcjonowania kancelarii są objęte tajemnica adwokacką. Marek Małecki – szef Radwańskiego – w rozmowie z reporterem Radia ZET, Mariuszem Gierszewskim, zapewnił, że nikt z pracowników bądź współpracowników kancelarii nie przyczynił się w najmniejszym stopniu do udostępnienia akt jakiejkolwiek sprawy osobom trzecim.,

Dostęp do tych akt miał m.in podejrzany w tej sprawie Marek Falenta.

Radio ZET/RO/MG

Zobacz więcej na temat: , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to człowiek walczący z wymiarem sprawiedliwości od bardzo dawna. Zrobił wiele dla Polski a mimo tego uważany jest za wariata z internetu. Nasz serwis istnieje od 2015 roku, staramy się informować państwa o najnowszych wieściach odnośnie Zbigniewa Stonogi.

Podobne wpisy

paulinka-z-katowic-dramat-material

Historia Paulinki z Katowic

Napisał - 26 lutego 2016 0
(Pomagasz udostępniając)Jeśli chcesz pomóc wyślij dowolną kwotę z dopiskiem protezy dla Paulinki na PAYPAL fundacja@zstonoga.pl oraz na rachunek Fundacji im.Zbigniewa…