Zbigniew Stonoga

Adwokat Zbigniewa Stonogi o opublikowanym filmie przez Policję

Adwokat Zbigniewa Stonogi o opublikowanym filmie przez Policję

Krzysztof Kitajgrodzki o filmie opublikowanym przez Policję

Moim zdaniem film niewiele wnosi do sprawy. Pokazuje tylko człowieka bezbronnego, upojonego alkoholem, unieruchomionego i nic ponadto. To że doszło tam do upadku, wcale nie musi korespondować ze wszystkimi obrażeniami, jakich tam doznał. W szczególności nie widać tam, żeby zabawiał się paralizatorem, a na jego ciele są wyraźne ślady działań paralizatora – mówił w rozmowie z reporterką Superstacji Krzysztof Kitajgrodzki.

– Proszę zwrócić uwagę, że przynajmniej przez część pobytu pan Stonoga był w takim stanie jak na tym filmie. Luki pamięciowe w jego przypadku są w pełni uzasadnione. Niemniej jednak pan Stonoga absolutnie podtrzymuje stanowisko, że wobec niego użyto przemocy w sytuacji absolutnie tego nie wymagającej – dodał adwokat kontrowersyjnego biznesmena.

Zbigniew Stonoga w więzieniu

Przypomnijmy, że po zatrzymaniu Zbigniew Stonoga oskarżył policję o ciężkie pobicie. Policjanci mieli użyć wobec niego paralizatora, a na ciele zatrzymanego widoczne są siniaki.

Wczoraj policja opublikowała komunikat dementujący sensacyjne doniesienia przekazane przez bliskich Zbigniewa Stonogi mediom:

– Do obrażeń ciała u Zbigniewa S. doszło na skutek jego zachowania i nie miały z tym związku inne osoby. W dokładnym odtworzeniu przebiegu zdarzeń pomógł między innymi monitoring zainstalowany w pomieszczeniu, w którym został osadzony Zbigniew S. czytamy w oświadczeniu.

Do oświadczenia został też dołączony film z celi, w której przebywał Stonoga. 

Zobacz więcej na temat: , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to człowiek walczący z wymiarem sprawiedliwości od bardzo dawna. Zrobił wiele dla Polski a mimo tego uważany jest za wariata z internetu. Nasz serwis istnieje od 2015 roku, staramy się informować państwa o najnowszych wieściach odnośnie Zbigniewa Stonogi.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-nowy-targ

Spotkanie w Nowym Targu

Napisał - 16 lipca 2015 0
Zbigniew Stonoga, kontrowersyjny przedsiębiorca, który ostatnio zasłynął ujawniając akta afery taśmowej, dzięki czemu doszło do zmiany w rządzie, odwiedził Podhale.…