Zbigniew Stonoga

Adwokat Zbigniewa Stonogi o opublikowanym filmie przez Policję

Adwokat Zbigniewa Stonogi o opublikowanym filmie przez Policję

Krzysztof Kitajgrodzki o filmie opublikowanym przez Policję

Moim zdaniem film niewiele wnosi do sprawy. Pokazuje tylko człowieka bezbronnego, upojonego alkoholem, unieruchomionego i nic ponadto. To że doszło tam do upadku, wcale nie musi korespondować ze wszystkimi obrażeniami, jakich tam doznał. W szczególności nie widać tam, żeby zabawiał się paralizatorem, a na jego ciele są wyraźne ślady działań paralizatora – mówił w rozmowie z reporterką Superstacji Krzysztof Kitajgrodzki.

– Proszę zwrócić uwagę, że przynajmniej przez część pobytu pan Stonoga był w takim stanie jak na tym filmie. Luki pamięciowe w jego przypadku są w pełni uzasadnione. Niemniej jednak pan Stonoga absolutnie podtrzymuje stanowisko, że wobec niego użyto przemocy w sytuacji absolutnie tego nie wymagającej – dodał adwokat kontrowersyjnego biznesmena.

Zbigniew Stonoga w więzieniu

Przypomnijmy, że po zatrzymaniu Zbigniew Stonoga oskarżył policję o ciężkie pobicie. Policjanci mieli użyć wobec niego paralizatora, a na ciele zatrzymanego widoczne są siniaki.

Wczoraj policja opublikowała komunikat dementujący sensacyjne doniesienia przekazane przez bliskich Zbigniewa Stonogi mediom:

– Do obrażeń ciała u Zbigniewa S. doszło na skutek jego zachowania i nie miały z tym związku inne osoby. W dokładnym odtworzeniu przebiegu zdarzeń pomógł między innymi monitoring zainstalowany w pomieszczeniu, w którym został osadzony Zbigniew S. czytamy w oświadczeniu.

Do oświadczenia został też dołączony film z celi, w której przebywał Stonoga. 

Zobacz więcej na temat: , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

  1. Pingback: Zbigniew Stonoga - Napisz do mnie list! Do tej pory nie otrzymałem CPAP

  2. Pingback: Zbigniew Stonoga przemawia zza krat! Zwraca się do Stołecznej Policji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to człowiek walczący z wymiarem sprawiedliwości od bardzo dawna. Zrobił wiele dla Polski a mimo tego uważany jest za wariata z internetu. Nasz serwis istnieje od 2015 roku, staramy się informować państwa o najnowszych wieściach odnośnie Zbigniewa Stonogi.

Podobne wpisy

panstwo-turkowscy

Turkowscy

Napisał - 30 listopada 2015 0
Odciśnięte na ubraniach obcasy esesmanów, pęknięta nerka człowieka, który niósł pomoc, zmasakrowana twarz Jego żony.Tak Państwa Turowskich z Liszkowa urządził…