Zbigniew Stonoga

2600 to wynagrodzenie Pielęgniarki

2600 to wynagrodzenie Pielęgniarki

2600 złotych brutto to wynagrodzenie polskiej Pielęgniarki.

Czasami przychodzimy do szpitala i widzimy smutne kobiety służące naszym chorym i bywa tak, że mamy do nich pretensje o coś tam.

Tymczasem ta grupa zawodowa od dawien dawna jest niewłaściwie traktowana przez kolejne rządy i musi wychodzić na ulicę by wykrzyczeć i wyrwać z kasy na obiady u Sowy i Przyjaciół parę złotych podwyżki.

Nie wiem czy wiecie ale jedna pielęgniarka średnio ma na głowie 40 pacjentów, a na zmianie są we dwie. Bywa tak, że na oddziałach pooperacyjnych mają po 4 chorych na osobę i lekarza parę pięter wyżej czy niżej. Zastanówcie się co może się dziać gdy np 2 pacjentów dostanie krwotoku…

Pielęgniarki z CZD zasługują w sposób szczególny na naszą pomoc i uznanie dlatego proszę o słowa wsparcia dla nich właśnie.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

st

Potwierdzenie waszych wpłat

Napisał - 22 listopada 2015 0
Tutaj jest końcowe rozliczenie zbiórki dla małżeństwa z Wrocławia z uwzględnieniem najpóźniejszych wpłat oraz tych, które zaksięgowały się po akcji…
Czat 5 czerwiec 2016

Czat 5 czerwiec 2016

Napisał - 6 czerwca 2016 0
Jak mija wam niedziela? 🙂 Chciałbym wszystkich prosić o wsparcie akcji na rzecz Igora któremu chciałbym kupić wózek inwalidzki.